Як правильно підібрати лінзи на один день?

Одноденні лінзи - це оптичні вироби, які можуть використовуватися протягом одного дня. Вони мають безліч переваг, наприклад: добре корегують порушення зору, безпечні для очей, не вимагають догляду ... Не дивно, що багато користувачів хочуть придбати саме ці засоби корекції. Як правильно підібрати «одноденки»?

 

Перше, що необхідно зробити перед покупкою контактної оптики, - це відвідати лікаря-офтальмолога. Пам'ятайте, що тільки кваліфікований фахівець зможе правильно підібрати оптичні вироби, що відповідні Вашим індивідуальним параметрам. Як правило, лінзи на один день призначаються новачкам, які зовсім недавно відмовилися від носіння корекційних окулярів. Оптична продукція, представлена ​​на сучасному ринку, розробляється на основі двох матеріалів: гідрогелю та силікон-гідрогелю. Останній прийнято вважати найбільш удосконаленим і якісним, так як розроблені на його основі моделі мають одночасно і добру проникністю кисню, і оптимальну гідрофільність. Фахівці рекомендують звернути особливу увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​контактна оптика, так як вироби, розроблені на основі силікон-гідрогелю, більше схильні до ліпідних відкладень, а гідрогелеві - до білкових.


Важливим стане і вибір виробника. Офтальмологи рекомендують вибирати для носіння моделі від найбільш відомих торгових марок, наприклад: Acuvue, Biotrue, Dailies Total 1. Дані оптичні вироби відповідають всім необхідним вимогам і абсолютно безпечні при використанні. Для того щоб носити їх було зручно, слід звернути увагу і на технічні параметри: кривизну і діаметр, так як при неправильному підборі Ви можете відчувати дискомфорт в очах.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання