Коли необхідно міняти аксесуари для лінз?

Як відомо, за контактними лінзами потрібно доглядати: вчасно очищати їх, дезінфікувати, правильно зберігати. Для цього необхідно додатково придбати спеціальні аксесуари, наприклад: контейнер, пінцет. Також необхідний розчин.

 

Багато користувачів задаються питанням - чи є якісь певні терміни їх заміни або ж ні?

Засоби контактної корекції увійшли в життя багатьох сучасних людей. Їх носіння гарантує користувачеві яскравий і контрастний зір і естетичний зовнішній вигляд. 

 

Незамінними супутниками оптичних виробів стають аксесуари до них, придбати які можна як в оптиці, так і в нашому інтернет-магазині. 

 

Перше правило, яке необхідно знати і суворо його дотримуватися, це те, що своєчасної заміни потребують не тільки самі контактні лінзи, але і супутні товари. Це означає, що використовувати один пінцет або контейнер протягом довгого часу категорично не можна, більш того, небезпечно для здоров'я. 

 

Як же часто буде правильно міняти пристосування, необхідні для забезпечення повноцінного догляду за лінзами? 

 

Фахівці рекомендують купувати супутні товари одночасно з новою упаковкою оптичних виробів. Так, наприклад, якщо Ви носите засоби корекції, розраховані на місяць, то і всі аксесуари до них необхідно купувати раз в 30 днів. 

 

Якщо ж Вам добре підходять двотижневі або квартальні оптичні вироби, то і пінцет з контейнером слід купувати раз на два тижні або три місяці, відповідно. 

 

Однак правило буде актуально не завжди. Якщо ж Вам рекомендовані традиційні засоби корекції, розраховані на період носіння від 6 місяців до року, то аксесуари для догляду за ними варто купувати частіше - мінімум один раз в квартал. Якщо ж не дотримуватися цих правил, то це може дуже сумно позначитися на здоров'ї очей і не тільки призвести до інфекційних захворювань, а й знизити зорові функції.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання