Чому варто купити контейнер для контактних лінз?

Всі, хто носять окуляри, завжди купують для них футляр. Але і для лінз теж існують спеціальні аксесуари для зберігання. Зазвичай переймаються покупкою такого предмета користувачі виробів планової заміни, особливо ті, хто багато подорожує або веде активний спосіб життя. Що собою являє контейнер для лінз і чим він хороший?

 

Контейнер для лінз - зручний аксесуар, що дозволяє тримати під рукою все і одразу. Звичайний аксесуар являє собою коробочку, в якій є місце для контейнерів, пінцета і крапель.

Великі контейнери мають місце для маленького флакона розчину, на зворотному боці кришки багатьох є дзеркало. 

 

Загалом, все зроблено для того, щоб користувач засобів контактної корекції зору міг спокійно взяти з собою в дорогу необхідні предмети для догляду за лінзами і не брати зайвого: вам не доведеться носити з собою великий флакон розчину або окремо упаковувати пінцет. Їх Ви збираєте в компактну упаковку, яка не дозволить їм загубитися в сумочці.

 

В інтернет-магазинах і оптиках часто можна побачити дорожні набори для оптичних виробів. Найчастіше це якраз такі комплекти, як ми описали вище: разом з футляром йдуть і всі супутні предмети одразу. 

Але буває і так, що продаються окремо тільки коробочки. І доповнювати їх іншими аксесуарами Ви можете на свій розсуд: до них Ви окремо підбираєте контейнери, пінцети, флакони для рідин, міні-дзеркала - все те, без чого не обійтися в дорожніх умовах. Обидва варіанти по своєму зручні.

 

Виробники супутніх товарів для лінз радують своїх клієнтів, пропонуючи футляри і набори самого різного дизайну, розмірів, кольорів і фактур. Вони бувають не тільки звичайні пластикові, але і шкіряні. Таким чином, вони перетворюються з чисто утилітарного предмета в стильну та статусну деталь. У нас Ви знайдете набори з фото кумедних кошенят, метеликів, з пейзажами і іншими картинками. 

Деякі моделі навіть оснащені таймером, що допомагає не пропустити дату заміни використовуваних лінз на нові.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання