Встигніть купити 1-Day Acuvue Moist 1 уп(30шт) + 10 шт у ПОДАРУНОК.

Встигніть купити 1-Day Acuvue Moist 1 уп(30шт) + 10 шт у ПОДАРУНОК.
В категорії: Лінзи

Перевірені часом та досвідом 1-Day Acuvue Moist

1 уп(30шт) + 10 шт у ПОДАРУНОК.

 

ЛІНЗИ:

Pure Vision2 від Bausch&Lomb –перевагою цих силікон-гідрогелевих лінз є, насамперед, поліпшені оптичні властивості. Лінзи забезпечать чіткий і ясний зір в умовах штучного освітлення або у сутінках.

Air Optix Night & Day AQUA від Alcon - силікон-гідрогелеві лінзи, котрі можна носити 30 днів не знімаючи. Є 8.4 та 8.6 базова кривизна.


Biofinity від CooperVision - ідеальні для користувачів з високим ступенем короткозорості чи далекозорості, так як не спотворюють предмети в периферійній зоні. Лінзи місячної заміни, або пролонгованого носіння протягом 6 днів.


РОЗЧИНИ:

 Opti-Free PureMoist - розчин, який можна використовувати для дезінфекції, очищення, промивки, зволоження і зберігання силікон-гідрогелевих м'яких контактних лінз. Зволожуюча основа HydraGlyde утримується на поверхні лінзи і утворює навколо неї зволожуючу оболонку і забезпечує зволоження лінз з моменту надягання до зняття (зволоження до 16 годин).


 Avizor Unica Sensitive - створено спеціально для користувачів із дуже чутливими очима. Склад розчину бережливий до ніжних очей та збагачений гіалуроновою кислотою , яка є природним зволожувачем.


 Avizor Alvera-чудово очищає лінзи від ліпідів, крім того, він знижує їх здатність прилипати до поверхні. Це робить використання силікон-гідрогелевих лінз комфортним і гігієнічним. У складі розчину Avizor Alvera відсутні консерванти, які можуть осідати на поверхні лінз або викликати алергічну реакцію.
11 жовтня 2021 р.
853 перегляд(ів)
Вам сподобався цей пост?
0
0