Facebook Pixel

Поспішіть купити за старими цінами!

Поспішіть купити за старими цінами!
В категорії: Лінзи

Поспішіть купити за старими цінами!

 

Виробники піднімають ціни на свою продукцію. Як би ми не намагалися, проте змушені підняти ціни.
Поспішіть купити по старій ціні!


Ще нагадаємо вам про топові позиції весни:


1-DAY ACUVUE MOIST від Johnson&Johnson Vision Care - гідрогелеві лінзи щоденної заміни. Ідеально підходят для людей, що страждають від сезонної алергії. Прекрасно зволожуть та мають UV-фільтр, який захищає рогівку ока від ультрафіолетових променів. 
Купити...

ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus  від Johnson&Johnson - революційні двотижневі одноразові лінзи виготовлені з використанням силіконо-гідрогелю нового покоління. Якщо ви хочете попрощатися з відчуттям сухості очей, отримати комфорт на весь день і захист від ультрафіолетового випромінювання, то спробуйте Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus.
Купити...


Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe від Johnson&Johnson - нові силікон-гідрогелеві лінзи з технологією HydraLuxe. Неймовірне відчуття зволоження до самого вечора. Особливий матеріал - тіафільний силікон - дозволить очам «дихати», забезпечуючи 98% кисню для очей.
Купити...


Зволожуючі краплі Piiloset BioDrop (спрей) - це спрей без консервантів, розроблений фінською компанією Finnsusp Oy спеціально для чутливих очей. Містить гіалуронову кислоту.
Купити...


Розчин мультифункціональний Acuvue Revitalens від Johnson&Johnson Vision Care - надзвичайно ефективний для видалення відкладень та виведення бактерій. Незважаючи на всі його активні компоненти, цей розчин залишається ніжним для очей, забезпечуючи користувачам комфорт та відчуття свіжості щоранку.
Купити...

14 квітня 2021 р.
Вам сподобався цей пост?
0
0