Догляд за лінзами. Продукти компанії Schalcon

Догляд за лінзами. Продукти компанії Schalcon
20 серпня 2020 р. 239 перегляд(ів)
Догляд за лінзами. Продукти компанії Schalcon

Якщо ви користуєтеся лінзами тривалого носіння (квартальні, місячні або двотижневі лінзи), важливо дотримуватися належної процедури догляду за ними. Це допомагає очистити та продезініфікувати лінзи, запобігти дискомфорту і можливим інфекціям очей. 

Декілька порад щодо догляду за вашим контактними лінзами:

 • вимийте руки перед тим як одягати або знімати лінзи;
 • промийте і протріть лінзу спеціальним розчином до і після носіння;
 • не можна полоскати лінзи водопровідною водою;
 • при догляді за лінзами варто використовувати спеціально розроблені рідини, домашні засоби чистки (оцет, алкоголь, сода і т.п) зашкодять лінзам і вашому здоров'ю;
 • використовуйте відповідний контейнер для зберігання лінз, для кожної пари лінз необхідний новий контейнер;
 • флакон з рідиною і контейнер з лінзами не можна залишати відкритими;
 • не можна торкатися кінчика пляшки руками або переливати розчин;
 • для подорожей варто придбати спеціальну (travel-sized) пляшку з розчином;
 • дотримання чистоти та гігієни є надзвичайно важливим при взаємодії з лінзами.

Використання правильних професійно розроблених розчинів для контактних лінз є невід'ємною частиною догляду за ними за береже ваше здоров'я.

Системи очищення контактних лінз

Контактні лінзи тривалого носіння потребують надійної чистки. Для цього використовують пероксидні системи очищення. До вашої уваги популярний високоефективний продукт компанії Schalcon під назвою Oxysin. Це безпечна двухступенева система глибокого очищення контактних лінз від усіх можливих забруднень та відкладень.

Протягом усього двох годин пероксид знищує шкідливі мікроорганізми, а потім таблетка ферментативного каталізатора повністю розщеплює його для запобігання подразнень чи алергічних реакцій, що робить цю систему ідеальною для власників чутливих очей.

 1. Oxysin
  Рейтинг:
  100%
  Немає у наявності

Переваги OXYSIN:

 • швидкість очистки
 • 100% знищення бактерій та грибків
 • підходить для чутливих очей

Якщо ви любите гарантований результат та цінуєте свій час - спробуйте цю систему очищення! Це гарний вибір для власників лінз тривалого носіння.

 

Мультифункціональні розчини

Також популярним засобом очищення та зберігання лінз є мультифункціональні розчини. Ці розчини можна використовувати для очищення, промивання, дезінфекції та зберігання всіх типів м'яких контактних лінз. Зазвичай вони містять деякий змочувальний агент для збільшення вологості, а також певну кількість консервантів для підтримки стерильності і терміну придатності. Серед продукції компанії Schalcon, на котру зараз діє зижка, в наявності такі розчини:

 1. Розчин мультифункціональний Schalcon Releasy
  Рейтинг:
  97%
  Спеціальна ціна 160,20 грн. Отримати 8 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 178,00 грн.
 2. Розчин мультифункціональний Schalcon Universale
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 210,00 грн. Отримати 10 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 275,00 грн.
 3. Розчин мультифункціональний Schalcon Universale Plus
  Рейтинг:
  97%
  Спеціальна ціна 190,80 грн. Отримати 9 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 212,00 грн.
 4. Зволожуючі краплі Schalcon Lacrime Ромашка
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 213,30 грн. Отримати 10 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 237,00 грн.