Контактні лінзи Ultra — свіжість та комфорт для ваших очей

ultra-contact-lenses
В категорії: Знижки Новинки

Лінзи ULTRA— популярний продукт серед користувачів місячних лінз, створений компанією Bausch+Lomb. Вони вражають високим вмістом води 46% та киснепроникністю 156 Dk/t. Завдяки цьому навіть при тривалому щоденному носінні лінз немає відчуття втоми та дискомфорту. В них око не сохне, вільно дихає, не травмується, оскільки лінзи мякі, комфортні та мають тонкий край.

Буквально з перших секунд лінза сідає на місце та не відчувається на оці протягом всього часу носіння. Завдяки таким якісним характеристикам лінзи будуть прекрасним вибором і для власників чутливих очей.

Високий рівень комфорту користувачів виробник Bausch+Lomb зміг забезпечити завдяки інноваційній технології двухфазної полімеризації MoustureSeal. Накопичувач вологи всередині лінзи попереджує її висихання та дає приємне відчуття свіжості протягом всього дня. Оптимальне зволоження сприяє підтриманню чіткого зору та відчуття комфорту.

Ще одна приємна особливість лінзи ULTRA — це нейтралізація бліків, що буде корисним для водіїв, а також тих, хто багато часу проводить, працюючи за комп'ютером або взаємодіючи з іншими цифровими пристроями. Багато покупців зазначають, що в даних лінзах чіткіше бачать інформацію на екрані комп'ютера чи смартфона.

  1. Розчин мультифункціональний Ultra Comfort
    Рейтинг:
    98%
    Спеціальна ціна 85,00  грн Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 140,00  грн

Лінзи володіють хорошими оптичними властивостями, забезпечуть гарний огляд та високу якість зору завдяки широкій оптичній зоні. Вони стануть гарним рішенням для тих, хто веде активний спосіб життя, любить спорт, природу, подорожі. 

Лінзи ULTRA відомого виробника Bausch+Lomb належать до останнього покоління контактних лінз преміум класу, що завоювали любов користувачів завдяки тривалому відчуттю комфорту, зволоженості та підтриманню гарного зору.  

Лінзи продаються в стандарних упаковках 1, 3 або 6 лінз. Ми даємо можливість покупцім вибрати і замовити необхідну кількість, на ваш вибір. На лінзи зараз діє знижка від 10% до 15% залежно від упаковки.

 

 

 

31 липня 2020 р. 3 перегляд(ів)
Вам сподобався цей пост?
0