Гарантії якості

Ми добре усвідомлюємо той факт, що наша продукція має безпосередній вплив на здоров'я і самопочуття наших клієнтів. Ми розуміємо міру цієї відповідальності.

В цьому ключі ми особливу увагу приділяємо побудові всього процесу - від закупки і зберігання до пакування і реалізації продукції. 

 
 

Стандарти операційних процедур

Всі наші процедури базуються на перевірених і сертифікованих процесах. Ці процеси детально задокументовані в рамках стандартних операційних процедур (SOP) і виконуються відповідно до місцевих регуляторних правил.

 
 
 

Навчання персоналу

Навчання персоналу сприймається нами як ключовий елемент для постійного вдосконалення. У цьому сенсі регулярні тренінги організовуються у всіх бізнес-функціях з метою вдосконалення існуючих навичок.

 
 
 

Належна практика дистрибуції

Вся операційна діяльність нашого складу повністю відповідає діючим європейським правилам дистрибуції (GDP).

 
 
 

Модуль управління замовленнями і клієнтами (SAP®)

Модуль програмного забезпечення для управління замовленнями та клієнтами (SAP®), який використовується між усіма підрозділами, забезпечує точність та безперебійність процесу для всіх бізнес-одиниць.

 
 
 

Відповідні умови зберігання (10+°C)

Вся продукція зберігається строго у відповідності з відповідними вимогами та у відповідності до характеристик.

 
 
 

Система моніторингу та запису 24/7

Рівні температури та вологості всіх зон на складі (прийом, зберігання та пакування) контролюються системою 24-годинного моніторингу та запису. У разі відхилення таких параметрів уповноважений персонал негайно інформується.

 
 
 

Новітні пакувальні та операційні рішення

Кожне відвантаження обробляється індивідуально і відповідно до вимог замовлення та вимог замовника, а також проходить подвійну перевірку перед передачею його до поштової служби

 
 
 

Система відстеження партій/лотів

Вітчизняні та міжнародні партнери наших постачальників є надійними та ліцензованими відповідними адміністративними органами. Перед прийняттям кожного медичного продукту відбувається його контроль і гарантія автентичності за допомогою системи електронної перевірки партій і лотів.