Розчин для лінз Avizor Unica Sensitive

Спеціальна ціна 215,00 грн. Отримати 10 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 215,00 грн.
Ви заощаджуєте: 20%

Avizor Unica Sensitive - багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.


Більше характеристик

Avizor Unica Sensitive - багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.

В основі розчину Avizor Unica Sensitive присутня гіалуронова кислота бактеріального походження високого ступеня очищення, яка, завдяки високій в'язкості, забезпечує тривалий захист очей від пересихання та забезпечує комфорт під час використання контактних лінз.

Крім того, гіалуронова кислота сприяє загоєнню мікропошкоджень рогівки, отриманих в результаті порушення режиму носіння лінз або неправильного догляду за ними.

Завдяки тому, що Avizor Unica Sensitive містить мінімальну кількість консервантів, він не викликає алергічних реакцій і прекрасно підходить для найчутливіших очей.

Докладніше
Виробник Avizor
Країна виробника Іспанія
Ви маєте бути залогінені, щоб отримати бали за відгук.
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Розчин для лінз Avizor Unica Sensitive
Ваш рейтинг