Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive

В наявності
Спеціальна ціна 220,00  грн Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 270,00  грн
19% 19%

Avizor Unica Sensitive - багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.


Більше характеристик

  • Об'єм
  • Кількість
minus plus

Avizor Unica Sensitive - багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.

В основі розчину Avizor Unica Sensitive присутня гіалуронова кислота бактеріального походження високого ступеня очищення, яка, завдяки високій в'язкості, забезпечує тривалий захист очей від пересихання та забезпечує комфорт під час використання контактних лінз.

Крім того, гіалуронова кислота сприяє загоєнню мікропошкоджень рогівки, отриманих в результаті порушення режиму носіння лінз або неправильного догляду за ними.

Завдяки тому, що Avizor Unica Sensitive містить мінімальну кількість консервантів, він не викликає алергічних реакцій і прекрасно підходить для найчутливіших очей.

Докладніше
Виробник Виробник Avizor
Ви маєте бути залогінені, щоб отримати бали за відгук.
Відгуки покупців
Запитання клієнтів
Чи виробляються гіпоалергенні розчини по догляду за контактними лінзами?
Алергія та інші системні захворювання органів зору можуть загострюватися при носінні контактних лінз. Це може відбуватися як через індивідуальну непереносимість окремих речовин в складі оптичних виробів, так і через вміст алергенів в багатоцільових розчинах...
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання

Рейтинги та Відгуки

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!