Розчин мультифункціональний NeoVision NEO Plus

В наявності
174,00  грн Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок

Розчин для лінз Neo Plus - чудовий багатофункціональний, універсальний засіб для очищення, дезінфекції, зволоження і збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально з турботою про здоров'я ваших очей.

Більше характеристик

  • Об'єм
  • Кількість
minus plus

Розчин для лінз Neo Plus -

чудовий багатофункціональний, універсальний засіб для очищення, дезінфекції, зволоження і збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально з турботою про здоров'я ваших очей.

 

Розчин Neo Plus абсолютно безпечний, завдяки особливій потрійній системі, яка оберігає від забруднень контейнер для зберігання лінз. Розчин підходить для будь-яких типів м'яких контактних лінз.

Завдяки особливій формулі, Neo Plus рекомендований для чутливих очей. Він ефективно бореться з білковими і ліпідними відкладеннями і різними мікроорганізмами, а також дозволяє робити профілактику захворювань очей.

Розчин Neo Plus спеціально розроблений для максимально ефективного, простого у використанні та швидкого очищення будь-яких типів м'яких контактних лінз. Він містить в своєму складі полігесамід, який відмінно дезінфікує контактні лінзи, очищуючий засіб "Полоксамер 407" і розчинник протеїнів "407 EDTA".

Рідина Neo Plus відноситься до 3-го покоління багатофункціональних розчинів. Завдяки чому, повний цикл очищення, стерилізації, дезінфекції та збереження займає всього лише 4 години

Особлива формула розчину для лінз Neo Plus, забезпечуючи високоефективне очищення та зволоження контактних лінз, сприяє продовженню їхньої зносостійкості.

Докладніше
Виробник Виробник NeoVision
Ви маєте бути залогінені, щоб отримати бали за відгук.
Запитання клієнтів
Чи виробляються гіпоалергенні розчини по догляду за контактними лінзами?
Алергія та інші системні захворювання органів зору можуть загострюватися при носінні контактних лінз. Це може відбуватися як через індивідуальну непереносимість окремих речовин в складі оптичних виробів, так і через вміст алергенів в багатоцільових розчинах...
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання

Рейтинги та Відгуки

4.8
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!