Розчин мультифункціональний Opti-Free Express

Спеціальна ціна 150,00 грн. Отримати 7 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 170,00 грн.
В наявності
Ви заощаджуєте: 12%

Опті-Фрі Експрес — багатоцільовий розчин для догляду за контактними лінзами. Сучасна формула розчину дозволяє зберігати контактні лінзи чистими і зволоженими протягом усього дня. Опті-Фрі Експрес сумісний з усіма типами м'яких контактних лінз - гідрогелевими і силікон-гідрогелевими.

Більше характеристик

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Опті-Фрі Експрес — багатоцільовий розчин для догляду за контактними лінзами. Сучасна формула розчину дозволяє зберігати контактні лінзи чистими і зволоженими протягом усього дня. Опті-Фрі Експрес сумісний з усіма типами м'яких контактних лінз - гідрогелевими і силікон-гідрогелевими.

Унікальна система очищення потрійної дії розчину містить комбінацію очищувальних агентів, що діють в наступних напрямках:

  • дезінфекції;
  • зберігання;
  • очищення;
  • ополіскування;
  • зволоження;
  • видалення протеїнів.

Завдяки унікальному компоненту Тетронік 1304 Опті-Фрі Експрес дозволяє насолоджуватися комфортом постійно зволожених лінз.

Докладніше
Виробник Виробник Alcon
Країна виробника Країна виробника Сполучені Штати
Ви маєте бути залогінені, щоб отримати бали за відгук.
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Розчин мультифункціональний Opti-Free Express
Ваш рейтинг
Запитання клієнтів
У чому полягає особливість розчину для лінз з відміткою NO RUB?

Комфортне носіння засобів контактної корекції багато в чому залежить від регулярного догляду: очищення, зволоження, дезінфекції.  Для спрощення цих процедур були розроблені багатофункціональні (...

Чи виробляються гіпоалергенні розчини по догляду за контактними лінзами?

Алергія та інші системні захворювання органів зору можуть загострюватися при носінні контактних лінз. Це може відбуватися як через індивідуальну непереносимість окремих речовин в складі оптичних виробів...

Особливості розчинів для лінз лінійки Опті Фрі

Вся лінійка розчинів - Pure Moist і Експрес відповідає найвищим вимогам за якістю і за зручністю використання. Основна відмінність полягає в часі використання оптики: Розчин для лінз Опті Фрі Експрес...

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання