Розчин мультифункціональний ReNu MPS (без коробки і контейнера)

В наявності
Спеціальна ціна 269,00 грн. Отримати 13 грн. Здійсніть покупку і отримайте кешбек на ваш рахунок Звичайна ціна 364,00 грн.
26% 26%

універсальний розчин, призначений спеціально для людей з чутливими очима. Він очищує, дезінфікує та зберігає усі види м’яких контактних лінз.

Більше характеристик

  • Об'єм
  • Кількість
  • 360 мл
minus plus

Розчин Bausch & Lomb ReNu MPS (без коробки і контейнера)-

універсальний розчин, призначений спеціально для людей з чутливими очима. Він очищує, дезінфікує та зберігає усі види м’яких контактних лінз.

Розчин ReNu MultiPlus складається з активних хімічних інгредієнтів: Поліксамін сприяє видаленню ліпідних відкладень, EDTA ефективно очищає лінзи від неорганічних кальцієвих відкладень, Даймед активно бореться з бактеріями та грибками, а борна кислота, фосфат натрію, борат та хлорид натрію гарантують  комфортне носіння лінз.

Пам’ятайте, що для ефективної обробки лінзи необхідно залишити у розчині мінімум на 6 годин (це пов'язано з тим, що у складі немає Гідранату і менша концентрація ЕДТА - саме тому рідина розроблена для чутливих очей).

Важливо: розчин Bausch & Lomb ReNu MPS не має функції зволоження, тому в разі відчуття сухості під час носіння лінз, Вам потрібно буде використовувати краплі «Renu» або «Sensitive Eyes».

 

Подбайте про своє здоров’я та гігієну з Розчином Bausch & Lomb ReNu MPS!

Докладніше
Виробник Виробник Bausch&Lomb
Країна виробника Країна виробника Італія
Ви маєте бути залогінені, щоб отримати бали за відгук.
Відгуки покупців
Запитання клієнтів
Чи виробляються гіпоалергенні розчини по догляду за контактними лінзами?
Алергія та інші системні захворювання органів зору можуть загострюватися при носінні контактних лінз. Це може відбуватися як через індивідуальну непереносимість окремих речовин в складі оптичних виробів...
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання

Рейтинги та Відгуки

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!